Светосавска приредба 2017.

Светосавска прослава одржана је 27.1.2017. у просторијама Гимназије. Прославу су својим присуством увеличали ученици и професори наше школе, уважени гости, као и овогодишња кума, градоначелница Душанка Голубовић.
Сам програм био је прожет етно мотивима. Ученици су заједно са професорицом Српског језика и књижевности, Ланом Матијевић, припремили игроказ о животу и делу Св.Саве. Успешности програма у многоме је допринео школски хор предвођен професорицом музичког Маријом Хајнал Стошић, као и етно хор сомборске музичке школе. Ученицима и професорима додељене су награде и признања, као и претходних година. Награда Наталија - Натка Ћатовић ове године је додељена Горици Аћимовић, ученици IV-2 разреда.

Видео репортажа РТВ "Среће"

Oсврт на овогодишњу светосавску приредбу инфо-пулт - вести.