ЛИТЕРАРНА НАГРАДА ПОВОДОМ ДАНА ШКОЛЕ

2019.

На традиционалномнаградном литерарном конкурсу, који се расписује поводом Дана школе, рад ученице наше школе, Дуње Вукашиновић, проглашен је најбољим.

2016.

Слободан Ловрић, председник овогодишњег жирија на наградном литерарном конкурсу расписаном поводом Дана школе, нагласио је да је ове године на конкурсу стигао не само већи број, него и осетно квалитетнији радови. Прво место на овогодишнјем конкурсу освојила је Јована Громовић, друго је припало Тањи Недељков, а трећом наградом награђена је Даница Газдић, које су осим новчане награде, добиле и по књигу Душана Савића.

2015.

Слободан Ловрић саопштио резултате конкурса који је Гимназија расписала поводом Дана школе. Професорка Рената Цветков прочитала је свој, првонаграђен рад.

inst
yt