ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ – школска година 2019/20.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ КОШАРКЕ, 2019.

На Окружном такмичењу из кошарке ученици наше школе су освојили прво место, као и у баскету 3x3. Чланови екипе су били: Филип Тришић, Младен Ђекић, Никола Росић, Марко Станић, Момчило Цветићанин, Алекса Барановски, Димитрије Вујко, Никола Илић, Михајло Мијић, Војислав Бурнаћ и капитен Стефан Костић. Ментор је био професор Бојан Марковић.
Честитамо ученицима и професорима постигнуте резултате.

РТС КРОС, 2019.

На Традиционалном 29. РТС Кросу, који се ове године одржавао у Сомбору, ученици наше школе су остварили следеће пласмане:
I РАЗРЕД:
Михаило Катанић – 3. место
Александар Бераров – 8. место
II РАЗРЕД
Николина Шарчански – 2. место
Никола Боца – 2. место
Марко Стјеповић – 3. место
Владимир Губица – 6. Место
Радмила Стојиљковић – 9. место
III РАЗРЕД
Алекса Ристић – 3. место
Урош Иветић – 6. место
Елизабета Ласло – 5. место
Честитамо ученицима постигнуте резултате и њиховим професорима Драгани Шарчански, Бојану Марковићу, Александру Туцакову и Милану Марићу.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У СТОНОМ ТЕНИСУ, 2019.

На Општинском такмичењу у стоном тенису екипа наше школе је освојила прво место и пласирала се на окружно такмичење. Екипу су чинили: Ђорђе Дацић и Винце Сладек.
Честитамо ученицима постигнут резултат и њиховом ментору, проф. Драгани Шарчански.