ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ – школска година 2016/17.

Окружно такмичење у гимнастици 16.03.2017.

На Окружном такмичењу у гимнастици које је одржано 16.03.2017. године ученице наше Школе су постигле екипно прво место а појединачно, Марија Кукурузар I1 прво место и Сара Хоурани III5 треће место. Поред Саре и Марије чланови наше екипе су: Петра Парчетић III2 и Дуња Ђулинац II2.

Регионално ПРВЕНСТВО У ЏУДОУ 01.03.2017.

На Регионалном школском првенству у џудоу које је одржано 01.03.2017. у Кикинди три ученика наше школе су постигла пласман за учешће на Државном првенству: Милица Лазић, Миомир Јовановић и Лазар Јовановић.

Регионално ПРВЕНСТВО У КАРАТЕУ 01.03.2017.

На Регионалном школском првенству у каратеу Ана Дучић, ученица II4 је постигла пласман за учешће на Државном првенству.

ОПШТИНСКO ПРВЕНСТВО У ОДБОЈЦИ 14.12.2016.

У организацији Спортског савеза града Сомбора и Града Сомбора, одржано је Општинско школско првенство у одбојци за ученике и ученице основних и средњих школа у Великој Сали Соколског дома.

У категорији омладинке, учешће су узеле 3 екипе (Средња Медицинска школа „Др Ружица Рип“ Сомбор, Средња Економска школа Сомбор и Гимназија „Вељко Петровић“ Сомбор). Пласман екипа:

1. место Гимназија „Вељко Петровић“ Сомбор
2. место Средња Медицинска школа „Др Ружица Рип“ Сомбор
3. место Средња Економска школа Сомбор

Екипу наше школе чиниле су: Теодора Тумбас, Милица Пробојчевић, Јелена Маринковиц, Сара Мацут, Јелена Кукуљ, Милица Простран, Милица Жужић
Милана Матић, Бојана Поповић, Дамјана Перенчевић, Јована Лакета и Миња Стјепановић.

У категорији омладинци, учешће су узеле две екипе, пласман је следећи:

1. место Средња економска школа Сомбор
2. место „Гимназија Вељко Петровић“ Сомбор

Екипу наше школе чинили су: Лука Венигер, Лука Драшко, Данијел Вукићевић, Срђан Боднарчук, Алекса Шакота, Александар Милић, Драгиша Кашиковић и Лазар Јовановић.

Првопласиране екипе су стекле право учешћа на Окружном првенству које ће се одржати 07.02.2017. године за Основне школе и 08.02.2017. године за средње школе у Спортској хали у Оџацима.

Честитамо ученицима и проф. Александру Туцакову!

ОПШТИНСКO ПРВЕНСТВО У КОШАРЦИ 16.11.2016.

Извештај са општинског школског првенства у кошарци за ученике и ученице Основних и Средњих школа:
Пласман ( омладинци) :
1. место Гимназија Вељко Петровић Сомбор
2. место Средња економска школа Сомбор
3. место Средња пољопривредно прехрамбена школа Сомбор
3. место Средња техничка школа Сомбор
Честитамо ученицима и проф. Мири Трифунов!

ОПШТИНСКО ПРВЕНСТВО У ПЛИВАЊУ 02.11.2016.

На Општинском првенству у пливању ученици наше школе су постигли запажене резултате... више

ОПШТИНСКИ КРОС 14.10.2016.

Наши ученици су заузели следеће места :
- у категорији првих разреда (девојчице):
1.место - Василиса Ђуричић,
2.место - Јелена Кукуљ,
3.место - Даница Газдић;
- у категорији првих разреда(дечаци):
2.место - Милош Гајић;

- у категорији других разреда (дечаци):
3.место - Лазар Дедић;

- у категорији трећих разреда (девојчице):
1.место - Дајана Култ,
2.место - Петра Парчетић;
- у категорији трећих разреда (дечаци):
1.место - Стефан Веселиновић,
2.место - Милош Стрижак;

- у категорији четвртих разреда (девојчице):
1.место - Валетина Балаж,
3.место - Јелена Марковић;
- у категорији четвртих разреда (дечаци):
1.место - Атила Сабо,
2.место - Борко Најдановић;

Честитамо ученицима на постигнутим резултатима и професорици Мири Трифунов!

Уреднице текста: Милица Којић и Милица Вукобратовић 4-1

Архива такмичења