29.09.2018. ПРЕДАВАЊЕ У ОРГАНИЗАЦИЈИ БИОЛОШКЕ СЕКЦИЈЕ
„Утицај исхране и стила живота на умне способности младих“
ПРЕДАВАЧ: др Данијел Живановић

У организацији биолошке секције у нашој школи 17.10.2018. др Данијел Живановић је одржао предавање под насловом „Утицај исхране и стила живота на умне способности младих“. Предавању у Свечаној сали присуствовало је много ђака и предметних професора. Предавање се односило на упознавање са одређеним храњивим састојцима, а који су преко потребни за правилан развој психичког живота. Ученици су постављали многа питања на које је др Живановић давао занимљиве одговоре и врло корисне савете. Ово је био изузетно практичан и диван начин да се скрене пажња на последице нездраве исхране, лоших навика и наравно да се научи нешто ново. Захваљујемо се др Живановићу на сарадњи и дружењу!

Tекст је написо ученик Алекса Рађеновић, ученик II-2 одељења

Поштована Весна,

Драго ми је што сте ми указали прилику да сарађујем са Вама на овој заиста прелепој мисији. Задовољство је тим веће што сам наишао на све вас који сте искрено заинтересовани за добро деце без обзира на тешке услове рада којим сте изложени годинама. Посебно ми је било драго када сам чуо да ме разумете и подржавате у идеји коју ширим. Мало је оних који прате новија сазнање и преносе то на друге. А није то ни лако с обзиром на брзину којом се знање умножава и на све медијие који нас често бомбардују полуистинама, непровереним информацијама, сензацијама... снаћи се у том мору није лако па ми значи и Ваша потврда да сам на добром путу. Биће ми драго ако и у будуноћсти буде прилике за сарадњу, сигурно ће ми значити Ваше искуство и знање.

Срдачан поздрав,

Данијел