II-7 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2006/2007

Dezso Tibor

Én Dezsõ Tibi Apatinból Zomborba utazok iskolába, a zombori gimnáziumba. Szeretek sok féle hangszeren játszani. Kedvenceim a gitár, zongora és dob. Az iskolai tantárgyaim közül a matek, torna, fizika és a zene érdekel legjobban. Otthon szeretek tévét nézni, zenét hallgatni, kompjuterezni. A házamban két testvéremmel és anyukámmal élek. Apukám tavaj halt meg agyvérzésben. A nõvéremet eljegyezték és a bátyám a katonaság után a szabadkai ferences rendbe fog belépni. Tehát maradunk én meg anyukám. érzem, hogy hiányozni fognak nekem (a sok emlék miatt). Talán egy matematikai vagy matekkal kapcsolatos egyetemre szeretnék tovább menni ez az iskola után. Szeretek számítógépezni és gitározni. Régen sakkoztam is. Aki ezt el fogja olvasni az menyjen el gyónni. Amen. Na. Viccelek. Aki ezt el fogja olvasni annak sok szerencsét az új évben. Üdv. mindenkinek!

Tibi

IV разред 2008/2009.

Архива

Матуранти гимназије, генерације:

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije