II-7 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2006/2007

Budai Zoltan

Helló-belló! Zoltán vagyok, de mindenki Zolinak hív. Nincs sok hobbim. Leginkább a haverokkal szoktam lazulni egy rövidital kiséretében. Igaz, hogy még csak most kezdödött az iskola, de már várom a nyarat. Általában a Kundalínibe, Caffe Autba, Desartba és a Galériába járok. A sportok közül a Forma 1-et szoktam nézni. Nem tudom miért, de ez érdekel. Mit mondjak még magamról? Nincs több ötletem. Rájöttem!!!! Kedvenc együttesem a RED HOT CHILI PEPPERS. Ez mellet még imádom a Mettalicát, a Kornt, a Guns and Rosest és a System of a Downt. Ebbol már mindenki rájöhetett, hogy a rock, a metál es a funk rock a mindenem. Ezek mellet szeretem még a jezzt, a funkyt és...

Már mindent elmondtam csak azt nem hova valósi vagyok. A válasz zombori. Remélem majd találkozok azokkal akik elolvassák ezt a szennyet. Addig is:

Sziasztok és az alkohol legyen veletek!

IV разред 2008/2009.

Архива

Матуранти гимназије, генерације:

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije