IV-1 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2008/2009

Radeka Milica

Zovem se Milica Radeka. Rođena sam 05.07.1990. u Somboru, da bi svi vi znali i da bi mi mogli čestitati rođendan i od sveg srca poželeti sve najbolje. Idem u slavni IV-1, poseban po mnogo čemu. Volim da se družim, izlazim, visim na Fb-u, kuvam, čitam, spavam. Volim svoje prijatelje, braću, sestre. Od ove godine volim i svoje IV-1 :) . Zbližila nas je maturska ekskurzija i ta čuvena soba 611, koju sam prosto morala da spomenem. Da, pošto je ovo tekst za školski sajt da kažem još da planiram da upišem Pravni fakultet u Novom Sadu. I da vadim ove svoje probisvete iz 512 kada upadnu u nevolju ( imaću pune ruke posla). Da ne dužim više, odoh na odmor. Kiss, pozz ;q.

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije