IV-2 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2007/2008

Ljubica Birvalski

Zovem se Ljubica. Idem u ovu otkačenu školu. Živim u Somboru. Ne znam šta da pišem o sebi. Volim prirodu, životinje i svoje društvo. Inače ovo čto sad čitate piše vam budući ekolog ili molekularni biolog nadam se :) Period školovanja u gimnaziji obeležili su mi mnogi lepi i otkačeni dogadjaji sa najboljim društvom... U slobodno vreme sviram gitaru, clan sam kulturno umetničkog društva Ravangrad, igram folkolor, volim da putujem! Najlepsa mesta koja sam posetila su Barselona, ženeva, Madrid, Kan, Nica, Monte Karlo, Venecija, Verona, Cirih, Milano, Budimpešta,.. Mislim da je ovo dosta od mene.... Ćaos!

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije