IV-3 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2006/2007

Miloš Pilja

Idem u srednju školu Gimnaziju "Veljko Petrović". Mrzi me da učim i vrlo dobar sam učenik . Pored škole bavim se i raznim sportovima ali samo u obliku hobija. Volim košarku i fudbal. Navijam za Partizan odkada znam za sebe. Živim u Čonoplji u ulici Štrosmajerova 14. Išao sam u školu "Miroslav Antić". Tokom svog školovanja bio sam odličan učenik. Na prijemnom ispitu sam bio najbolji iz matematike sa 17,5 bodova. Rođen sam u Zagrebu 27.10.1988. Upisao sam Gimnaziju da bih najlakše mogao da upišem bilo koji fakultet. Dvoumim se između Pravnog fakulteta i arhitekture; jedino je sigurno da ću studirati u Novom Sadu. Moje omiljeno mesto u Srbiji je Grdelička klisura, tamo mi živi deda, a tetka u Nišu. Tamo odlazim uglavnom na raspustima. Voleo bih da odem van države i da budem na toplijim mestima. Omiljene države su mi Španija, Brazil, Meksiko i male države u Indoneziji.

IV разред 2006/2007.

Архива

Матуранти гимназије, генерације:

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije