IV-3 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2006/2007

Milan Kovačić IV3

Idem u srednju školu Gimnaziju "Veljko Petrović". Mrzi me da učim i nisam dobar učenik i nikada u srednjoj nisam bio odličan. Pored škole bavim se i fudbalom i nadam se da bih jednog dana mogao da zaigram za Real Madrid . Živim u Somboru u ulici Save Kovačevića 2/a. Moji kažu da nisam normalan i da od mene nikada ništa neće biti. Moje telo je izlomljeno do panja. Sa 3 godine prvi put leva noga mi je bila u gipsu, a nakon oporavka posle nekog vremena bila je i desna noga i leva ruka jer sam padao sa terase koja nije bila ograđena sa visine od oko 2 metra, sve do moje 6 godine kada je moj tatko uvideo da je krajnje vreme da se terase ograde. I dan danas zahvalan sam mu na tome. U 7 godini udario me je auto, a sa 12 sam prvi put pao sa motora i imao blagi potres mozga . Na fudbalu sam doživeo pucanje butnog mišića i nisam igrao 6 meseci. Tako šta da vam kažem sem da sam polomljen i sastavljen iz više komada. Pored svega ovoga interesuju me automobili, svi sportovi, pa čak i istorija. Ako neko želi da priča o ovim temama moja e-mail adresa je:

Javite se da popričamo!

IV разред 2006/2007.

Архива

Матуранти гимназије, генерације:

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije