IV-3 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2006/2007

Maja Knežević

Ja sam Maja i idem u 4.razred ove naše divne gimnazije u Somboru. Trenirala sam košarku do ove godine, i nakon dužeg nećkanja, rešila sam da prestanem. Trenutno moja jedina obaveza, osim škole, jeste pohađanje časova engleskog jezika. Slobodno vreme provodim izlazeći, družeći se, i provodeći puno vremena pred kompjuterom. Uglavnom, uživam u svemu što radim, ali najviše vremena provodim sa društvom. Što se toga tiče, pomenuću samo Tijanu - moju najbolju drugaricu, Nemanju - najboljeg druga, i Jelenu - moju sestru, jer ne bi vredelo da krenem redom sve da nabrajam. Jako malo vremena provodim pred TV-om, mada volim gledati horore, krimiće, ponekad i neke patetične ljubavne filmove, ali ne i naučnu fantastiku i preteranu akciju. Što se tiče moga daljeg školovanja, jako, jako sam neodlučna, ali prvo i poslednje što mi je palo na pamet jeste studiranje žurnalistike, pa ce to možda biti moja buduća profesija. Eto, toliko...

IV разред 2006/2007.

Архива

Матуранти гимназије, генерације:

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije