IV-3 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2006/2007

Kahrimanović Vanja

Uglavnom me svi zapamte po prezimenu jer je neuobičajeno za ove krajeve. Rođena sam 25. jula 1988. Imam punih 18 godina, sad mogu da me uhapse, ali ja sam dobra pa neće nikad doći do toga (nikad ne reci nikad ;)). Ne mogu da dočekam da završim školu i da pobegnem glavom bez obzira (a, baš ću daleko pobeći, čak na Učiteljski!!!). Da, da, ja sam vam buduća "namicateljica". Dobro, dosta o školi! U mom životu nema ničeg posebno zanimljivog. Nisam dosadna osoba, ali sam lenja. Volim da jedem sve i svašta, znam da to nije dobro, ali kad "volem" :))) Na internetu provodim mnogo vremena, ali mrzim da chatujem. Uglavnom čitam magazine na raznim siteovima, skidam muziku, filmove, a najviše od svega volim da šaljem mailove, a da ih primam još više.

Tako.... nisam vam ja baš nešto rečita, ali kad se treba svađati imam jezičinu "ko krava rep" :)))) Šalim se! Mirna sam ali kad se razljutim....teško vama! Pevam u omladinskom horu, u etno grupi. Sve u svemu, obožavam da pevam. U poslednje vreme sviruckam različite instrumente i svašta isprobavam. Znam pomalo da sviram okarinu, frulu i usnu harmoniku. Ne mogu da kažem da dobro sviram, ali ne sviram ni tako loše. Inače moja glavna preokupacija je sviranje flaute, to mogu reći da dobro sviram, čak mi je i dosta visoko obrazovanih muzičara reklo to. Jako sam narcisoidna, o sebi mislim sve naj, naj, najbolje. A, tako vam je to. Moj moto je:"Prvo voli sebe, pa sve druge." :))) Volim da čitam, ali u moj izbor literature ne spadaju nikakve "ozbiljne" knjige. Tu su uglavnom knjige za razbibrigu i knjige o muzici. Volim sve što vole mladi. Iskreno, sva velika ozbiljna dela me užasno smaraju. Znam ja da su to najveća dela svih vremena, ali šta se može.. Inače, za sve koji žele da mi šalju mailove, mogu na moj mail.

IV разред 2006/2007.

Архива

Матуранти гимназије, генерације:

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije