IV-3 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2006/2007

Mirjana Dedić

Zovem se Mirjana, idem u četvrti razred gimnazije, vrlo dobar sam učenik. Volim izlaske, izlazim sa društvom iz osnovne, drago mi je što smo svi još na okupu. Nije mi bitno gde izlazim i šta se tamo sluša, bitno mi je u kakvom sam društvu. Kod kuće najviše slušam stari, domaći rok mada i to zavisi od raspoloženja. Osim drugara iz osnovne, moje društvance čine i Aleksandar, Sneža, Malla i još nekoliko njih iz razreda. Sledeće godine, ako sve bude u redu, svi palimo u Novi Sad na studije. Aleksandar i ja bismo trebali da budemo cimeri. Volim da čitam, krimiće, ljubiće, fantastiku, bitno je da je knjiga dobra po mojoj proceni. TV ne gledam često, pre bih čitala... Moj trenutni cilj je da završim gimnaziju i upišem psihologiju, za sve ostalo ima vremena. ŽIVOT JE JEDAN, ŽIVI GA DO KRAJA.

IV разред 2006/2007.

Архива

Матуранти гимназије, генерације:

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije