IV-3 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2006/2007

Ivana Cepančić

Evo, čoveče, sad ja treba da napišem nešto o sebi kao učesnik realizacije naše zajedničke prezentacije. Tačnije doprinela sam informacijama o Staparu, malo većem seocetu u kome živim otkako znam za sebe, a to bi bilo od davne 1988. godine, tačnije od 16. toplog jula. Pitavši, moga dragog oca da li zna datum mog rođenja koji obično kaže: " Jedna se rodila kada se vršilo žito a druga kada se nosilo đubre". Toliko o tome koliko je moj otac pouzdan po tom pitanju. Ovo "druga se rodila..." odnosi se na moju mlađu sestru Ljiljanu, koju jako puno volim i volela bih da nas ima još makar šurnajst. Mnogo volim more, decu i muziku. Svirala sam klavir 4 godine i kajaću se do kraja života što sam prestala, pevala sam i u Juventus-u, trenirala odbojku, sada mi je samo aerobik ostao... Većinu svog slobodnog vremena provodim sa Dukijem Ducom Šećerom Malim, kako ga svi u razredu znaju, moj stalni, privremeni, potencijalni dragi dečko koji ima neverovatno zevene okice, i sa kojim sam samo 5 godina mog dugog života! Bolna tačka mi je kad me neko pita koji fakultet bi upisala jer još uvek ne mogu da se odlučim između biologije i nemačkog jezika. Trenutno se borim za opstanak u svojstvu normalnih po zavrsetku ove naš Gimnazije, a stvarno mi je žao sto mi je stipendija za dlaku izmakla (sve bi vas vodila na toplu čokoladu jer sam se jutros smrzla na putu do škole). Da ne smaram više to bi bilo svašta nešto o meni, navratite do IV-3 da proćućorimo koju!

IV разред 2006/2007.

Архива

Матуранти гимназије, генерације:

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije