IV-3 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2006/2007

Sonja Bulović

Učenica sam IV razreda Gimnazije "Veljko Petrović" u Somboru. Sedam godina sam trenirala atletiku, prestala sam pre nekih godinu dana jer se društvo rasulo i više nije bilo interesantno. Za ovaj period me vezuju lepe uspomene, jer je bio veoma uspešan. Sada kondiciju održavam aerobikom i trčanjem (ipak, navika je to). Volim da čitam Sidni Šeldona i ostale romane sa kriminalističkom tematikom. Dosta slobodnog vremena provodim za kompjuterom, chatujući ili surfujući po netu. Trenutno razmišljam o budućnosti i obavezama koje me očekuju posle Nove godine. Želja mi je da upišem Pravni fakultet u Beogradu i nadam se da ću uspeti u tome. A što se Sombora tiče postalo mi je dosadno i jedva čekam da odem u Beograd upoznam nove ljude, grad i život.

IV разред 2006/2007.

Архива

Матуранти гимназије, генерације:

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije