IV-2 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2006/2007

Ninkov Marija

Heeej, ćao svima! Ja sam Marija Ninkov i takođe sam učenica ove škole. Idem u četvrti razred i pripadam ovoj masi koja se trudi oko stvaranja ovog sajta zajedno sa profesorom Duškom Obradovićem. Mislim da ćemo uspeti da ovaj sajt ispadne lep, zanimljiv i da njime ovlada veseo duh nas mladih. Biografija :) : Rođena sam u Somboru 6.februara 1988. godine kao starije dete u porodici, a imam mlađeg brata. Super brata! :) Trenutno sam opterećena upisom na fakultet (verovatno kao i većina onih koji su odlučili šta žele upisati), ali mnogo mi znači podrška mojih najdražih. Volim slušati muziku (najviše domaću, npr. Crvenu jabuku, Đoku Balasevića, Dina Merlina, Gibonnija, ponešto od Colonije itd.), volim sunčan dan, volim prirodu (posebno oblake i nebo), volim dobre ljude, volim putovanja, volim naučne emisije na televiziji, volim iskrenost, volim jednog dečka! Ne želim sada ni da se dotičem stvari koje ne volim:) Živim od dobrog i lepog.

"Ne idite utabanim putem. Umesto toga krenite tamo gde puta nema i ostavite trag."
PoZdRaV od mene!

IV разред 2006/2007.

Архива

Матуранти гимназије, генерације:

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije