IV-2 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2006/2007

Nikola Čičovački

Height: 200 cm

Weight: approx. 85 kg

Šta da vam kažem o sebi a da ne smorim...Još onomad sam krenuo u školu, pa eto u ovu Gimnaziju kojoj sada i pravim sajt da se smorim definitivno. Pa eto rodjen sam 9. Novembra 1988, u ne tako dalekoj prošlosti kao i svi ostali moji vršnjaci, bilo je tu i padova i uspona i kvalitetnog raspadanja još od te davne 2006. godine.Ja još kao mali upao sam u kofu sa čarobnim napitkom i izrastao sam i izrastao i izrastao i izrastao i, de sam ono stao? Da!? I izrastao i tako narastao do svojih čitava 2m..Još od malih nogu bavim se:

• PLIVANJEM
  • GLUPOSTIMA - velik deo stvari koji uopšte nisu bitne za mene i moj život ali eto...
  • kao nešto UČENJEM

Imam PRELEPU devojku Ivanu eto zajedno smo vec poooooooooooodosta i šta da vam kažem prelepo nam je, bar meni sa njom a siguran sam da je i njoj samnom..Jako je volim, šta da vam kažem preslatka je, prezgodna, jako pametna, inteligentna, i još jedna stvar ima najlepše oke na svetu... Idemo tako svuda, bili smo na moru zajedno, bilo nam je lepo extra smo se proveli... Nedavno smo se vratili sa maturske ekskurzije iz Praga..sta da vam kazem JAKO nam je lepo bilo...A divna je to stvar ta ljubav... :)

I tako idem od birtije do birtije sa drugarima, najpoznatije birtije u gradu Somboru su "Lonac 1886", "kod Ilonke", "Dalmatinski Podrum", "kod Mice", itd.. Verujte mi sve sam oprobao sa svojim loodim drugarima..A to su:

• Kljajić Nemanja
  • Galanda
  • Bati
  • Borza - gay
  • Gemba - loodi gay
  • Meda - koji kao i uvek u sumici
  • Raša-Montenegro
  • Crni Manda
  • Nikša - loodak itd.
  • i narawno ĐOKARA :)

IV разред 2006/2007.

Архива

Матуранти гимназије, генерације:

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije