IV-1 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2006/2007

Jelena Vujaklija

Ja se zovem Jelena Vujaklija, idem u četvrti razred gimnazije "Veljko Petrović", inače ja sam iz Čonoplje a idem u školu u Sombor. Rođena sam 30.09.1988. godine. Moja najbolja drugarica je Sonja Rebić, ona ide samnom u razred.

Slobodno vreme volim da provodim sa mojim društvom. Inače vrlo sam iskrena osoba, lako sklapam prijateljstva, i mozda previše verujem ljudima. Ne volim ljude koji ne drže datu reč, već cenim iskrenost. Moja najveća mana je što stalno kasnim, pogotavo na autobus.

Imam sestru koja se zove Sofija, nju prosto obožavam. Ne znam šta bi radila da je nema u mom životu. Ne znam šta da vam više kažem... To je to.

IV разред 2006/2007.

Архива

Матуранти гимназије, генерације:

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije