IV-1 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2006/2007

Vila Sandra

Hi my name is Sandra Vila! Pa eto predstavila sam se na mom omiljenom jeziku, a sada ću ukratko pokušati da vam kažem ko sam JA što nimalo nije lako jer sigurno je da vam ime ništa ne znači?!

Rođena sam jedne oktobarske noći u Somboru tačnije 12.10.1988 godine, živim u Kljajićevu gde sam završila osnovnu školu i gde sam jako zavolela Engleski jezik pa je to bio povod da upišem društveno-jezički smer u Somborskoj gimnaziji.

Šta mogu da vam kažem o sebi??? Ja sam jedna mirna, povučena ali druželjubiva i jako emotivna osoba. Volim mnogo stvari ali na prvom mestu mi je dobar provod i druženje kao i svakom normalnom tinejdžeru, mnogo volim filmove posebno romantične komedije,volim da idem u pozorište, da putujem i naravno da slušam sve vrste muzike...To su samo neke bitnije stvari o meni jer stvano ih ima mnogo, a mrsko mi je da ih sve nabrajam.

Eto, iz ovog mog kratkog predstavljanja sigurno me niste upoznali ali ste verovatno shvatili da sam ja samo još jedna prosečna gimnazijalka!

IV разред 2006/2007.

Архива

Матуранти гимназије, генерације:

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije