IV-1 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2006/2007

Miljanović Marijana

Svi me zovu po nadimku, Maja. Živim u Bačkom Brestovcu. Pohađam Gimnaziju "Veljko Petrović" u Somboru. Rođena sam 28. 11. 1988. godine. Pošto sam IV razred, vreme je da odlučim koji fakultetću da upišem. Nekoliko godina me je silno privlačila arhitektura, ali sada počinjem da menjam mišljenje. Jedan od omiljenih predmeta iz četvorogodišnjeg školovanja mi je psihologija, stoga razmišljam o studiranju ovog interesantnog predmeta. U opticaju je i turizam, koji je vrlo atraktivno zanimanje. Poštovolim da putujem, studiranje bi mi bilo veoma zanimljivo.

U slobodno vreme volim da crtam, vozim bicikl sa mojom najboljom drugaricom Tijanom, sa kojom idem u razred. Takođe volim da se igram sa svojim kućnim ljubimcima. Vrlo sam emotivna i iskrena osoba, pa i volim da budem okružena takvim ljudima. U horoskopu sam strelac.

IV разред 2006/2007.

Архива

Матуранти гимназије, генерације:

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije