ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ – школска година 2018/19.

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ КОШАРКЕ, 2019.

1. На Републичком такмичењу из кошарке екипа наше школе је освојила треће место. Чланови екипе су: Александар Ступар, Стефан Рацић-Берић, Алекса Кондић, Кристијан Кајтази, Урош Ерор, Петар Карас, Михајло Мијић, Стефан Костић, Алекса Барановски, Момчило Цветићанин, Марко Станић и Никола Росић.

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ У АТЛЕТИЦИ, 2019.

1. На Републичком такмичењу из атлетике женска екипа наше школе освојила је треће место. Чланови екипе су: Јелена Кукуљ (III3), Николина Шарчански (I3), Бојана Вујасиновић (I5), Василиса Ђуричић (III2), Теодора Родић (I3), Марија Кукурузар (III1), Тијана Филиповић (I2).

Честитамо ученицима на постигнутим резултатима и њиховим професорима Драгани Шарчански и Александру Туцакову.

МЕЂУОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ У АТЛЕТИЦИ, 2019.

На Међуокружном такмичењу у атлетици ученици наше школе остварили су следеће резултате:
Женска екипа – прво место и пласман на Републичко такмичење
Чланови екипе су: Јелена Кукуљ(III3), Николина Шарчански(I3), Бојана Вујасиновић(I5), Василиса Ђуричић(III2), Теодора Родић(I3), Даница Газдић(III5) и Марија Кукурузар(III1).

Мушка екипа – треће место
Чланови екипе су: Милош Гајић(III4), Милош Безбрадицa(III4), Игор Никић(I7), Никола Мајски(III3), Никола Боца(I4), Стојан Бастаја(III5) и Никола Ковачић(III4).

Штафета женска екипа – прво место и пласман на Републичко такмичење
Чланови екипе су: Николина Шарчански(I3), Јелена Кукуљ(III3), Василиса Ђуричић(III2) и Бојана Вујасиновић(I5).

Честитамо ученицима на постигнутим разултатима и њиховим професорима Александру Туцакову, Драгани Шарчански и Бојану Марковићу.

МЕЂУОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ КОШАРКЕ, 2019.

На Међуокружном такмичењу из кошарке екипа наше школе је освојила прво место и остварила пласман на Републичко такмичење. Чланови екипе су: Александар Ступар, Стефан Рацић-Берић, Алекса Кондић, Кристијан Кајтази, Урош Ерор, Петар Карас, Михајло Мијић, Стефан Костић, Алекса Барановски, Момчило Цветићанин, Марко Станић и Никола Росић.

Честитамо ученицима на постигнутим резултатима и професору Бојану Марковићу.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ КОШАРКЕ И БАСКЕТА, 2019.

На Окружном такмичењу из кошарке екипа наше школе је освојила прво место. Чланови екипе су: Александар Ступар, Стефан Рацић-Берић, Алекса Кондић, Кристијан Кајтази, Урош Ерор, Петар Карас, Михајло Мијић, Стефан Костић, Алекса Барановски, Момчило Цветићанин, Марко Станић и Никола Росић.

На Окружном такмичењу у баскету екипа наша школе је освојила друго место. Чланови екипе су: Александар Ступар, Стефан Рацић-Берић, Алекса Кондић, Лука Алексић и Петар Карас.

Обе екипе су оствариле пласман на Међуокружно такмичење. Честитамо ученицима на постигнутим резултатима и професору Бојану Марковићу.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ КОШАРКЕ И БАСКЕТА, 2019.

На Општинском такмичењу из кошарке и баскета, екипе наше школе су одличном игром успеле да заузму прва места на оба такмичења и тако изборе пласман на Окружно такмичење.
Чланови кошаркашке екипе су: Алекса Кондић, Лука Алексић, Кристијан Кајтази, Урош Ерор, Петар Карас, Александар Ступар, Стефан Рацић Берић, Стефан Костић, Михајло Мијић, Војислав Бурнаћ и Никола Росић.
Чланови баскет екипе су: Петар Карас, Александар Ступар, Стефан Рацић Берић и Стефан Костић.
Честитамо ученицима и професору Бојану Марковићу на постигнутим резултатима.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ У АТЛЕТИЦИ

На Окружном такмичењу у атлетици ученици наше школе остварили су следеће резултате:
Безбрадица Милош – 2. место у бацању кугле
Перовић Александар – 3. место у трци на 1000 метара
Никић Игор – 1. место у скоку у даљ
Мајски Никола – 2. место у скоку у вис
Иветић Урош – 2. место у трци на 400 метара
Боца Никола – 2. место у трци на 400 метара
Кукуљ Јелена – 1. место у скоку у даљ
Николина Шарчански – 1. место у трци на 400 метара
Вујасиновић Бојана – 1. место у трци на 100 метара
Ђуричић Василиса – 1. место у скоку у вис
Јурић Марија – 1. место у бацању кугле
Бошњак Исидора – 2. место у трци на 800 метара.
Сви ученици остварили су право наступа на Међуокружном такмичењу. Честитамо на постигнутим резултатима ученицима и професорима физичког васпитања.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У АТЛЕТИЦИ

На Општинском првенству у атлетици ученици наше школе су остварили следеће резултате:
Бојана Вујасиновић и Милош Гарић – прво место на трци од 100 метара
Николина Шарчански – прво место на трци од 400 метара
Александар Перовић – прво место на трци од 800/1000 метара
Јелена Кукуљ и Игор Никић – прво место у скоку у даљ
Василиса Ђуричић и Никола Мајски – прво место у скоку у вис
Марија Јурић и Милош Безбрадица – прво место у бацању кугле.
Сви ученици су остварили право наступа на Окружном првенству. Честитамо на постигнутим резултатима ученицима и професорима физичког васпитања.