МАТЕМАТИКА – школска година 2016/17.

Републичко такмичење, 11.3.2017. године у Београду

На Републичком такмичењу из математике одржаном у Београду, 11.03.2017. Ана Анђелић, ученица II4 одељења освојила је трећу награду, а Страхиња Секулић, ученик I5 и Ласло Ури , ученик III6 су добили похвалу.
Честитамо ученицима и њиховим менторима: Маји Павићевић, Горану Стајину и Ренати Фирстнер.

Oкружно такмичење, 19.02.2017. Гимназија " Вељко Петровић" у Сомбору

Ученици наше школе постигли су следеће резултате:
Први разред
1. Страхиња Секулић - I награда
2. Ана Мишковић - II награда
3. Јелена Жакула - II награда
4. Мила Ранитовић - III награда
Други разред
1. Ана Анђелић - I награда
2. Тања Недељков - I награда
3. Урош Берић - II награда
4. Владан Вукадиновић - III награда
5. Исидора Николић - III награда
Трећи разред
1. Матеја Ћосовић - II награда
2. Марија Ћирић - II награда
3. Ласло Ури - II награда
Четврти разред
1. Јелена Цупаћ - II награда

На Државно такмичење из математике пласирали су се Страхиња Секулић, Ана Анђелић, Матеја Ћосовић, Марија Ћирић и Ласло Ури.
Честитамо ученицима на постигнутим резултатима и њиховим менторима: Маји Павићевић, Горану Стајину, Ренати Фирстнер, Марку Сударићу и Будимиру Жакули.

Oпштинско такмичење, 21.01.2017. Гимназија " Вељко Петровић" у Сомбор:

Општинско тамичење из математике одржано је у Гимназији " Вељко Петровић" у Сомбору 21.1.2017. године.
У категорији првих разреда Страхиња Секулић је освојио прву награду, Мила Ранитовић и Ана Мишковић другу награду а Милош Косановић трећу награду.
У категорији других разреда Тања Недељков и Урош Берић су освојили прву награду, Рајко Загорац и Ана Анђелић другу награду и Дајана Прерадовић и Исидора Николић трећу награду.
У категорији трећих разреда Ласло Ури освојио је прву награду, Јована Кљајић и Марија Ћирић другу награду и Никола Паравина трећу награду.
Честитамо ученицима и њиховим професорима Маји Павићевић, Горану Стајину, Ренати Фирстнер и Марку Сударићу.