Драмска секција - ВЕЛИКИ БРАТ ВАС ПОСМАТРА

10 до 12. 05. 2017. 23. Школско позорје у Новом Саду

На 23. Школском позорју које је одржано у Новом Саду, од 10 до 12. 05. 2017. драмска секција наше Школе је са представом „Велики брат вас посматра“ лауреат са четири награде: најбољи, оригинални сценарио, најбоља музикa, најбољa епизоднa мушкa улогa (Михајло Простран), најбољa епизоднa женскa улогa (Петра Парчетић). Поред Михајла и Петре у представи су учествовали: Милош Кескеновић, Милош Спасојевић, Жана Стојановић, Лука Алексић, Невена Драгичевић, Александра Стојачић, Максим Олуић, Тамара Момчиловић, Данијел Вукићевић, Александар Милић, Анастасија Медић и Јелена Жакула. За тон и светло су били задужени Владимир Туцаков и Алекса Секулић.
Режисер представе је проф. Лана Матијевић.