III-7 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2006/2007

Fridrik Klára

Hali! Zomborban, 1989.augusztus 13-án Fridrik Klára néven jöttem a világra. Kiskoromban sokszor elestem, ebbôl sajnos nem tanultam és azóta is gyakorta pottyanok le:), ami miatt persze sokszor cikiznek. Az általános suli után a gimibe iratkoztam, azért mert még nem voltam biztos abban, hogy mit szertnék tovább tanulni. Azóta már sok ötletem volt ezzel kapcsolatban, és arra jutottam, hogy mivel szeretek beszélni, és szívesen szerepelek kommunikációra kellene iratkoznom. A kommunikáció mellett a képzômúvészet is nagyon vonz, viszont ezzel hobbiként is foglalkozhatom. A kedvenc hobbim mégis a faragás, amit azt hiszem egész jól elsajátítottam. Nagyon fontosak számomra a barátaim, akikkel sok idôt töltök. Mint minden fiatal, én is nagyon szeretek bulizni: zenét hallgatni, örjöngeni és lelkesen ugrálni.

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije