Gimnazija "Veljko Petrović" Sombor - milic dusan

IV-6 razred Gimnazije "Veljko Petrović" - 2007/08.

Dušan Milić

Zovem se Dušan i rodio sam se u Somboru jula '89. Kako sam rastao postajao sam sve komplikovaniji i sve teži za shvatiti i svariti, i jos uvek napredujem u tom polju - dosadniji sam no ikad. Voleo bi da znam kakav cu biti sa 65 ako ne istrunem pred monitorom do tada. Slušam metalurgiju i tu i tamo neke nestandardne stvari (muziku iz filmova igara i Thou Shalt Suffer). Ne zanima me ništa korisno u životu i gubim vreme na neke neproduktivne stvari (uglavnom sve u domenu zabave). Znam pisati čitati i brojati do 10. Ko nije proklet dosta!!! Završavam ovu gimnaziju i to poprilično lako (nije mi jasno zasto kažu da je jedna od najtežih škola u Srbiji). Požalio sam više puta sto sam je upisao ali nekad mi je bilo i drago što sam je upisao. Moram ovo napisati da mi Dule ne bi dao panja i da bi me linkovao kad prodjem na republičko iz pascala (HA HA HA!!! Malo verovatno). Nemam više ništa pametno reci a za gluposti nema mesta i mrzi me da ih pisem.

Budte dobri i slušajte mamu i tatu!!!

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije