III-5 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2006/2007

Tamara Prosenica

Ćao!

Zovem se Tamara Prosenica i maturant sam gimnazije "Veljko Petrović" u Somboru, odeljenje IV-5, a moje društvance, koje mnooogo volim, možete upoznati na ovim stranicama.

Kažu da sam u istom Somboru i rođena 8.2.1989., tu negde oko 9:15, pa ako im verujete, možete mi cestitati rodjendan kad mu dođe vreme, možda i kupiti neki poklončić :)

U neslobodno vreme idem u školu i učim, ali mislim da će vam biti zanimljivije da čujete šta radim u slobodno vreme. Često pevam: pod tušem, za stolom, dok učim(što kod mojih roditelja izaziva nepotrebnu skepticnost prema mom ucenju) :), a kada uspeju da nam nabave dirigenta, onda i u horu. Volim sve sto je živo i ima krzno, a još više volim da putujem.

U skorije vreme selim se u NS, ali jos uvek se nećkam oko izbora fakulteta. Jedna od opcija je medicina, tako da čuvajte se! >)

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije