IV-5 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2007/2008

Milica Jokić

Zovem se Milica, ni malo jedinstveno... hehe.... Rodjena sam 21.04.1989. Idem u ovu otkačenu školu. Živim u selu koje se zove Gakovo. Ne znam šta da pišem o sebi... Volim prirodu, životinje i svoje društvo... Inače ovo što sad čitate piše vam budući ekolog... nadam se :) Pozdrav za najbolji razred na svetu, kad god budete ovo pročitali setite se mene i mojih večitih padanja i udaranja o razne predmete, da se malo nasmejete kao nekad :) Važila sam za najsmotaniju osobu u razredu i šire:) Zvali su me mnogim imenima od Zombi, Gakovo, Jokić pa sve do Grokić Zanimljivo.... Period školovanja u gimnaziji obeležili su mi mnogi lepi i otkačeni dogadjaji sa najboljim društvom... Kobcem, Boletom, Grujom i ostalima iz mog razreda.... Najviše na svetu volim svoje roditelje, sestru, društvo i moje mnogobrojne kućne ljubimce od kojih ću izdvojiti psa Binu i mačka Nebojšu :) Mislim da je ovo dosta od mene.... Ćaos!

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije