IV-5 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2007/2008

Bošnjak Nikola

Moje ime je Nikola i kad ovo budete čitali nadam se da ću biti na medicinskom fakultetu. Rođen sam 18.02.1989 u Somboru. Treniram atletiku a ranije sam trenirao basket. Bili su to lepi dani.... Osnovna zanimacija u kući je drljanje po kompu (uglavnom mislim na internet, mada su i igrice u opticaju :D). Takođe volim da čitam. U školi sam uglavnom vreme ubijao mučeći koleginice Kolibarić as known as Pijandura, i Milic Jokić Gakovo as known as Jokić/Gakovo/Grokić/Zombie/Pralina :D. Super smo se provodili... He he... Studiraću u Novom Sadu kao i većina mojih iz razreda tako da praktično i neće biti nekog rastanka... Zaista vrhunski :D.

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije