Парламент матураната

Одржали смо и један састанак гимназијалских парламентараца, али на њему су присуствовали само матуранти.

Циљ овог састанка је био да нам се понуди умеће нашег друга из школе, тачније он има предлог да нам направи матурске слике за мању цену. Такође, има и предлог да нам у на матурској вечери он уради слике које ће бити упола цене него када би нас сликао неко из фото-радња које су то радиле до сада.

Ми сви смо већ видели његов начин рада, његово умеће на facebook -у преостаје још само да се ми између себе договоримо да ли ћемо прихватити ову понуду или не. Стога, сваки матурант који је представник свога одељења за парламент има за обавезу да то пренесе своме разреду и да се унутар њега договоре да ли ће пристати на ову понуду или не.

Дубравка Маленић