Coca Cola конкурс

Министарство просвете Републике Србије и компанија Coca-cola Hellenic Србија су по четврти пут, званично отворили традиционални програм Coca-Cola таленти за 2009. годину. Изабраним студентима компанија поред новчане подршке у износу од 2000 евра по академској години, обезбеђује врхунске обуке, прилику да се упознају са најбољим праксама компаније и да кроз богат менторски програм и интеракцију са менаџментом стекну знање и практично искуство за време студија. Конкурс је отворен од 26. октобра до 26. новембра, а пропозиције програма су доступне на интернет страници www.cchbc-talents.co.rs.

Студенти ће проћи четири круга селекције који ће се реализовати у наредна два месеца. Процес селекција ће укључити скенирање биографија и мотивационих писама, тестирање општих способности и интелигенције, процену компетенција кроз симулационе вежбе – групна и појединачна вежба, и завршне интервјуе. Као и прошле године, цео процес селекције ће бити надзиран од стране Стручног одбора Coca-cola Hellenic Србија.

Право учешћа на конкурсу имају студенти факултета Универзитета чији је оснивач Република Србија, односно чији оснивач није Република Србија, али поседују неопходне акредитације. Кандидати могу бити незапослени студенти који су дали услов за упис треће академске године студија, чија је просечна оцена 8,5 и више и поседују одлично знање енглеског језика и рада на рачунару. Конкурс је отворен од 26. октобра до 26. новембра 2009., а све информације о условима и начину пријављивања можете видети на веб сајту CC Talenti

Дубравка Маленић